Video
Špecifikácia
| Číslo položky: | K9 Pro Plus s Wi-Fi od aplikácie Tuya |
| Veľkosť produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napätie: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Meranie vzdialenosti: | 2 – 10 cm |
| Hlasitosť zvuku: | Nastaviteľné 1-4 úrovne |
| Dávkovanie: | Nastaviteľné 0,1-2 ml |
| Inštalácia: | Nástenný, Stolný, Statívový stojan |
| Typ čerpadla: | Voliteľné (rozprašovacie/kvapkacie/penové čerpadlo) |
| Merací rozsah: | 30 ℃ – 39 ℃ (86 ℉ – 102,2 ℉) |
| Teplota alarmu: | Nastaviteľné |
| Certifikát: | CE, ROHS, FCC |
| Vysielané v 18 jazykoch: | |
| Čínština, angličtina, španielčina, japončina, portugalčina, kórejčina, nemčina, francúzština, ruština, taliančina, arabčina, turečtina, thajčina, kambodžčina, indonézština, bengálčina, hindčina, vietnamčina | |
| Balenie: | 1 ks/farebná krabica; 9 ks/kartón |
| Farebná krabica obsahuje: | 1x dávkovač, 1x odkvapkávacia miska, 1x návod, 1x USB kábel, 2x skrutky do steny. |
| Veľkosť farebného boxu: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Veľkosť kartónu: | 49x495x36cm |
| SZ/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Výhody: | |
| * Prepínanie jazykov | * Nastaviteľné dávkovanie |
| * Nastaviteľná úroveň zvuku | * Zaznamenávajte údaje o meraní teploty |
| * Nastavenie kapacity | * Jedna aplikácia dokáže ovládať viacero funkcií |

Automatické ovládanie senzorom: tento bezdotykový dávkovač dezinfekcie na ruky je určený na rozprašovanie dezinfekcie na ruky alebo alkoholu a poskytuje automatické dávkovanie spreja, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú dezinfekciu rúk a eliminuje krížovú kontamináciu, čím sa dosahuje optimálna hygiena rúk.
Nástenný štýl: nástenný dávkovač mydla funguje dobre na udržanie neporiadku na pracovnej doske.
Napájanie z batérií a nabíjanie: tento dávkovač alkoholového mydla je napájaný z batérií, môže byť tiež napájaný adaptérom. (Nie je vybavený nabíjacím adaptérom a batériami)
K dispozícii je Wi-Fi: je podporované aplikáciou Tuya, ktorú si môžete stiahnuť do mobilného telefónu. S ňou môžete jednoducho a pohodlne ovládať všetky funkcie.
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.