Veľká kapacita: tento automatický dávkovač dezinfekcie na ruky má veľkú kapacitu 1200 ml, vhodný na použitie rôznych dezinfekčných tekutín a prostriedkov na ruky, na každodenné aj profesionálne použitie, ideálny do domácností, hotelov, nemocníc alebo iných verejných priestorov.
Automatické ovládanie senzorom: bezdotykový prístroj na dezinfekciu rúk je navrhnutý na rozprašovanie dezinfekčného prostriedku na ruky alebo alkoholu a automatické dávkovanie spreja, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú dezinfekciu rúk a eliminuje krížovú kontamináciu, čím sa dosahuje optimálna hygiena rúk.


| Číslo položky: | K9 Pro Dual |
| Veľkosť produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napätie: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Meranie vzdialenosti: | 2 – 10 cm |
| Hlasitosť zvuku: | Nastaviteľné 1-4 úrovne |
| Dávkovanie: | Nastaviteľné 0,1-2 ml |
| Inštalácia: | Nástenný, Stolný, Statívový stojan |
| Typ čerpadla: | Voliteľné (rozprašovacie/kvapkacie/penové čerpadlo) |
| Merací rozsah: | 30 ℃ – 39 ℃ (86 ℉ – 102,2 ℉) |
| Teplota alarmu: | Nastaviteľné |
| Certifikát: | CE, ROHS, FCC |
| Vysielané v 18 jazykoch: | |
| Čínština, angličtina, španielčina, japončina, portugalčina, kórejčina, nemčina, francúzština, ruština, taliančina, arabčina, turečtina, thajčina, kambodžčina, indonézština, bengálčina, hindčina, vietnamčina | |
| Dvojitý balík K9 Pro: | 1 ks/farebná krabica; 9 ks/kartón |
| Jednofarebná krabica obsahuje: 1x dávkovač, 1x odkvapkávaciu misku, 1x návod, 1x USB kábel, 2x skrutky do steny. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Balenie statívu: | 1 ks/hnedá krabica; 20 ks/kartón |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.