Video
Vlastnosti:
Meranie teploty na dlhé vzdialenosti: vďaka vysoko kvalitnému senzoru vo vnútri dokáže teplomer na tekuté mydlo K9 Pro F monitorovať teplotu až do vzdialenosti 3 m, čo je veľmi vhodné na použitie vo verejných priestoroch, ako sú školy, hotely, nemocnice, nákupné centrá atď.
Nástenný štýl: nástenný automatický dávkovač dezinfekčného prostriedku dobre funguje na udržiavanie čistoty a neporiadku na povrchu kuchynskej linky.
Napájanie z batérií a nabíjanie: tento dávkovač alkoholového mydla je napájaný batériami typu AA alebo 18650 a môže byť napájaný aj adaptérom. (Nie je súčasťou balenia nabíjací adaptér a batérie).
Pohodlné a hygienické: stačí vložiť ruku pod senzor a spustí sa automatický dávkovač mydla, čím sa účinne zabráni prenosu infekcie bez toho, aby ste sa ho dotkli. Vhodné pre verejné miesta, ako sú kancelárie, hotely, nemocnice, zdravotnícke zariadenia, školy atď. Meria teplotu rúk a čela súčasne.


| Číslo položky: | K9 Pro F |
| Veľkosť produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napätie: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Meranie vzdialenosti: | 3m |
| Hlasitosť zvuku: | Nastaviteľné 1-4 úrovne |
| Dávkovanie: | Nastaviteľné 0,1-2 ml |
| Inštalácia: | Nástenný, Stolný, Statívový stojan |
| Typ čerpadla: | Voliteľné (rozprašovacie/kvapkacie/penové čerpadlo) |
| Merací rozsah: | 30 ℃ – 39 ℃ (86 ℉ – 102,2 ℉) |
| Teplota alarmu: | Nastaviteľné |
| Certifikát: | CE, ROHS, FCC |
| Vysielané v 18 jazykoch: | |
| Čínština, angličtina, španielčina, japončina, portugalčina, kórejčina, nemčina, francúzština, ruština, taliančina, arabčina, turečtina, thajčina, kambodžčina, indonézština, bengálčina, hindčina, vietnamčina | |
| Balenie: | 1 ks/farebná krabica; 9 ks/kartón |
| Farebná krabica obsahuje: | Dávkovač x1, USB kábel x1, Manuál x1, Podporná pracka x1, Skrutky na upevnenie na stenu x2, Odkvapkávacia miska x1, Lievik x1, Zadný kryt misky x1, Množstvo v kartóne: 9 ks/kartónRozmery hlavného kartónu: 49x495x35 cmHmotnosť: 11,6 kg/kartón Poznámky: batérie a USB adaptér nie sú súčasťou balenia |
| Veľkosť farebného boxu: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Veľkosť kartónu: | 49x495x35cm |
| SZ/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Číslo položky: | K9 Pro F |
| Veľkosť produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napätie: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Meranie vzdialenosti: | 3m |
| Hlasitosť zvuku: | Nastaviteľné 1-4 úrovne |
| Dávkovanie: | Nastaviteľné 0,1-2 ml |
| Inštalácia: | Nástenný, Stolný, Statívový stojan |
| Typ čerpadla: | Voliteľné (rozprašovacie/kvapkacie/penové čerpadlo) |
| Merací rozsah: | 30 ℃ – 39 ℃ (86 ℉ – 102,2 ℉) |
| Teplota alarmu: | Nastaviteľné |
| Certifikát: | CE, ROHS, FCC |
| Vysielané v 18 jazykoch: | |
| Čínština, angličtina, španielčina, japončina, portugalčina, kórejčina, nemčina, francúzština, ruština, taliančina, arabčina, turečtina, thajčina, kambodžčina, indonézština, bengálčina, hindčina, vietnamčina | |
| Balenie: | 1 ks/farebná krabica; 9 ks/kartón |
| Farebná krabica obsahuje: | Dávkovač x1, USB kábel x1, Manuál x1, Podporná pracka x1, Skrutky na upevnenie na stenu x2, Odkvapkávacia miska x1, Lievik x1, Zadný kryt misky x1, Množstvo v kartóne: 9 ks/kartónRozmery hlavného kartónu: 49x495x35 cmHmotnosť: 11,6 kg/kartón Poznámky: batérie a USB adaptér nie sú súčasťou balenia |
| Veľkosť farebného boxu: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Veľkosť kartónu: | 49x495x35cm |
| SZ/GW: | 9,45/11,60 kg |
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.