Video
Vlastnosti:
Automatické ovládanie senzorom: bezdotykový dávkovač dezinfekčného mydla na ruky je určený na rozprašovanie dezinfekčného prostriedku na ruky alebo alkoholu a automatické dávkovanie spreja, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú dezinfekciu rúk a eliminuje krížovú kontamináciu, čím sa dosahuje optimálna hygiena rúk.
Nástenný štýl: nástenný dávkovač dezinfekčného prostriedku dobre funguje na udržiavanie neporiadku na kuchynskej linke.
Napájanie z batérií a nabíjanie: tento dávkovač alkoholového mydla je napájaný batériami a možno ho napájať aj adaptérom. (Nie je vybavený nabíjacím adaptérom a batériami)
Pohodlné a hygienické: stačí vložiť ruku pod senzor a spustiť dávkovač mydla, čím sa účinne vyhnete krížovej infekcii bez toho, aby ste sa ho dotkli. Vhodné pre verejné miesta, ako sú kancelárie, hotely, nemocnice, zdravotnícke zariadenia, školy atď. Meria teplotu rúk a čela súčasne.









| Technologické parametre | |
| Batéria | 4 x AA batérie, 2 x 18650 batérie alebo USB |
| Materiály | vysokokvalitný ABS+HDPE, nerecyklovaný |
| Farba | biela, iné farby je možné prispôsobiť |
| Rozmer | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapacita | 1200 ml |
| Presnosť | ±0,2 °C |
| Teplota prostredia | 10 – 40 °C (najlepšie 15 – 35 °C) |
| Merací rozsah | 0 – 50 °C |
| Typ alarmu | blikajúce+pípajúce „DIDIDI“ |
| Typy trysiek | Voliteľné (rozprašovacie/kvapkacie/penové čerpadlo) |
| Umiestnenie | Nástenný, Stolný, Statívový stojan |
Balenie obsahuje:
Dávkovač x1
USB kábel x1
Manuál x1
Podporná pracka x1
Skrutky na montáž na stenu x2
Odkvapkávacia miska x1
Lievik x1
Zásobník zadného krytu x1
Množstvo v kartóne: 9 ks/kartón
Veľkosť hlavného kartónu: 49x49x36 CM
Hmotnosť: 11,6 kg/kartón
Poznámky: batérie a USB adaptér nie sú súčasťou balenia
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.