Video
Špecifikácia
| Číslo položky: | K9 Pro Plus |
| Veľkosť produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napätie: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Meranie vzdialenosti: | 2 – 10 cm |
| Hlasitosť zvuku: | Nastaviteľné 1-4 úrovne |
| Dávkovanie: | Nastaviteľné 0,1-2 ml |
| Inštalácia: | Nástenný, Stolný, Statívový stojan |
| Typ čerpadla: | Voliteľné (rozprašovacie/kvapkacie/penové čerpadlo) |
| Merací rozsah: | 30 ℃ – 39 ℃ (86 ℉ – 102,2 ℉) |
| Teplota alarmu: | Nastaviteľné |
| Certifikát: | CE, ROHS, FCC |
| Vysielané v 18 jazykoch: | |
| Čínština, angličtina, španielčina, japončina, portugalčina, kórejčina, nemčina, francúzština, ruština, taliančina, arabčina, turečtina, thajčina, kambodžčina, indonézština, bengálčina, hindčina, vietnamčina | |
| Balenie: | 1 ks/farebná krabica; 9 ks/kartón |
| Farebná krabica obsahuje: | Dávkovač x1, USB kábel x1, Manuál x1, Podporná pracka x1 Skrutky na montáž na stenu x2 Odkvapkávacia miska x1 Lievik x1 Zásobník zadného krytu x1 Množstvo v kartóne: 9 ks/kartón Veľkosť hlavného kartónu: 49x49x36 CM Hmotnosť: 11,6 kg/kartón Poznámky: batérie a USB adaptér nie sú súčasťou balenia |
| Veľkosť farebného boxu: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Veľkosť kartónu: | 49x495x36cm |
| SZ/GW: | 9,45/11,60 kg |
Vlastnosti:
1. Možno umiestniť na stôl, stenu, statív
2. Podporuje 18 jazykov
3. Zdroje napájania: USB, 4 ks AA alebo 2 ks 18650 batérií
4. Vlastný patent, schválený CE, ROHS, FCC
5. Viaceré trysky: sprej, kvapka, pena
7. K dispozícii sú OEM a ODM


Zákaznícky servis:
1. Na vašu otázku týkajúcu sa našich produktov alebo ceny odpovieme do 24 hodín.
2. Neustále informujeme našich zákazníkov o výrobnom procese a v prípade potreby pomáhame s riadením kontroly kvality.
3. Jednoročná záruka a zodpovedný popredajný servis.
4. Profesionálny tím predajcov a inžinierov, ktorý zabezpečí dobrý zážitok z nákupu.
Zabezpečenie kvality:
1. Každý výrobný proces kontroluje náš tím kontroly kvality
2. Kvalitu zabezpečuje profesionálny inžinier
3. Certifikáty CE, FCC, ROHS schválené a majú vlastné patenty
4. Jednoročná záruka
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.