Veľká kapacita: tento automatický dávkovač dezinfekcie na ruky má veľkú kapacitu 1200 ml, vhodný na použitie rôznych dezinfekčných tekutín a prostriedkov na ruky, na každodenné aj profesionálne použitie, ideálny do domácností, hotelov, nemocníc alebo iných verejných priestorov.
Pohodlné a hygienické: stačí vložiť ruku pod senzor a spustiť dávkovač mydla, čím sa účinne vyhnete krížovej infekcii bez toho, aby ste sa ho dotkli. Vhodné pre verejné miesta, ako sú kancelárie, hotely, nemocnice, zdravotnícke zariadenia, školy atď.
Automatické ovládanie senzorom: bezdotykový prístroj na dezinfekciu rúk je navrhnutý na rozprašovanie dezinfekčného prostriedku na ruky alebo alkoholu a automatické dávkovanie spreja, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú dezinfekciu rúk a eliminuje krížovú kontamináciu, čím sa dosahuje optimálna hygiena rúk.


| Číslo položky: | K9 Pro Dual |
| Veľkosť produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napätie: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Meranie vzdialenosti: | 2 – 10 cm |
| Hlasitosť zvuku: | Nastaviteľné 1-4 úrovne |
| Dávkovanie: | Nastaviteľné 0,1-2 ml |
| Inštalácia: | Nástenný, Stolný, Statívový stojan |
| Typ čerpadla: | Voliteľné (rozprašovacie/kvapkacie/penové čerpadlo) |
| Merací rozsah: | 30 ℃ – 39 ℃ (86 ℉ – 102,2 ℉) |
| Teplota alarmu: | Nastaviteľné |
| Certifikát: | CE, ROHS, FCC |
| Vysielané v 18 jazykoch: | |
| Čínština, angličtina, španielčina, japončina, portugalčina, kórejčina, nemčina, francúzština, ruština, taliančina, arabčina, turečtina, thajčina, kambodžčina, indonézština, bengálčina, hindčina, vietnamčina | |
| Dvojitý balík K9 Pro: | 1 ks/farebná krabica; 9 ks/kartón |
| Jednofarebná krabica obsahuje: 1x dávkovač, 1x odkvapkávaciu misku, 1x návod, 1x USB kábel, 2x skrutky do steny. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Balenie podlahového stojana: | 1 ks/hnedá krabica; 6 ks/kartón |
| 62 x 22 x 36 cm | |
| 21/22 kg | |
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.