Automatický dávkovač vône vzduchu Siweiyi je štandardný dávkovač na batérie, ktorý automaticky dávkuje aerosólové spreje v naprogramovaných intervaloch. Funguje najefektívnejšie, keď je namontovaný na stenu najmenej dva metre nad podlahou.
| Číslo položky: | ADS05 |
| Veľkosť produktu: | 212x90x90 mm |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | PP |
| Hmotnosť produktu: | 185 g |
| Časový interval: | 5 / 15 / 30 minút (nastaviteľné) |
| Napájací zdroj: | 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) |
| Dávkovanie: | 0,1 ml |
| Inštalácia: | Nástenné, Stolové |
| Kompatibilná kapacita aerosólu: | 300 ml |
| Kompatibilná veľkosť aerosólu (V x Priemer): | Približne 14 x 6,5 cm |
| Aplikácia: | domáca kúpeľňa, verejné toalety, hotel, reštaurácia a ďalšie |
| Balenie obsahuje:: | 1 x Automatický dávkovač aerosólu (batéria a aerosól nie sú súčasťou balenia) |
| Certifikát: | CE, ROHS |
| Balenie: | 24 ks/kartón |
| Veľkosť kartónu: | 50 x 38 x 22 cm |
| SZ/GW: | 4,39/4,98 kg |
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.