Aerosólový dávkovačje zariadenie, ktoré dokáže zlepšiť kvalitu ovzdušia v obytných a pracovných priestoroch, automaticky čistiť vzduch a pridávať vôňu. Dokáže eliminovať rôzne pachy vo vzduchu a sterilizovať ho, pričom neustále udržiava vôňu vnútorného vzduchu, ktorá je neškodná pre ľudské telo. Korenie sa extrahuje z prírodných rastlín. Prírodné vône majú osviežujúci účinok. Používa sa na rozprašovanie aerosólových náplní na zvýšenie príjemnej vône na toaletách, v hoteloch, kanceláriách, zasadacích miestnostiach, kúpeľniach atď.
| Číslo položky: | ADS01 |
| Veľkosť produktu: | 212x90x90 mm |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | PP |
| Hmotnosť produktu: | 185 g |
| Časový interval: | 5/15/30 minút (nastaviteľné) |
| Napájací zdroj: | 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) |
| Dávkovanie: | 0,1 ml |
| Inštalácia: | Nástenné, Stolové |
| Kompatibilná kapacita aerosólu: | 300 ml |
| Kompatibilná veľkosť aerosólu (V x Priemer): | Približne 14 x 6,5 cm |
| Aplikácia: | domáca kúpeľňa, verejné toalety, hotel, reštaurácia a ďalšie |
| Balenie obsahuje:: | 1 x AutomatickýAerosólový dávkovač(batéria a aerosól nie sú súčasťou balenia) |
| Certifikát: | CE, ROHS, FCC |
| Balenie: | 24 ks/kartón, bezpečné balenie |
| Veľkosť kartónu: | 50 x 38 x 22 cm |
| SZ/GW: | 4,39/4,98 kg |
SpoločnosťProces kontroly kvality dávkovačov mydla
1. Kontrola surovín a náhradných dielov, 100% úspešnosť
2. Kontrola výrobného procesu, 100% úspešnosť
3. Test hotových výrobkov, ako je napájanie, kalibrácia a meranie teploty, funkcia čerpadla atď., 100% úspešnosť
Spoločnosť Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd. je skúsený výrobca so sídlom v čínskom meste Shenzhen s modernými výrobnými strojmi, skúseným tímom pre výskum a vývoj a továrňou s rozlohou viac ako 3000 m². Vyrábame predovšetkým rôzne dávkovače dezinfekčných prostriedkov na ruky.
Naše dávkovače mydla majú rôzne využitie, napríklad v hoteloch, domácnostiach, kanceláriách, školách, nákupných centrách atď., s meraním teploty alebo bez neho, a možno ich umiestniť na stôl, stenu alebo statív a majú mnoho patentov a certifikátov, ako napríklad CE, RoHs, FCC.
Nielenže ponúkame produkty, ale dodávame aj skrátené, kompletné a individuálne návrhy podľa požiadaviek zákazníkov. Máme profesionálny tím kontroly kvality a zabezpečujeme, aby všetky produkty boli pred odoslaním skontrolované na základe kritérií AQL.
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.