| Veľkosť | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Materiál | PP plast |
| Farba | Biela |
| Kapacita | 1000 ml |
| Napájací zdroj | Batérie AA/18650 a USB elektrické |
| Zahrnúť | dávkovač x1 |
| USB kábel x1 | |
| Manuál x1 | |
| Podporná pracka x1 | |
| Skrutky na montáž na stenu x2 | |
| Odkvapkávacia miska x1 | |
| Lievik x1 | |
| Zásobník zadného krytu x1 | |
| Množstvo v kartóne | 12 ks/kartón |
| Veľkosť hlavného kartónu | 57 × 44,5 × 33,5 cm |
| Hmotnosť | 12,2 kg/kartón |
| Poznámky | batérie a USB adaptér nie sú súčasťou balenia |


Vlastnosti:
Automatické ovládanie senzorom: bezdotykový dávkovač dezinfekčného mydla na ruky je určený na dezinfekciu rúk, gél alebo alkohol a poskytuje automatické dávkovanie spreja, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú dezinfekciu rúk a eliminuje krížovú kontamináciu.
Viacero umiestnení: dá sa umiestniť na stôl a tiež namontovať na stenu alebo statív, čo je pohodlné na použitie na rôznych miestach.
Napájanie z batérií a nabíjanie: tento dávkovač alkoholového mydla je napájaný 4 batériami typu AA alebo 2 batériami typu 18650, je možné ho napájať aj káblom typu C. (Nie je vybavený nabíjacím adaptérom a batériami)
Pohodlné a hygienické: stačí vložiť ruku pod senzor a spustiť dávkovač, čím účinne zabránite krížovej infekcii. Je vhodný do verejných priestorov, ako sú kancelárie, hotely, nemocnice, zdravotnícke zariadenia, školy atď.
Od svojho založenia naša továreň vyvíja prvotriedne produkty s dodržiavaním zásady
Kvalita na prvom mieste. Naše produkty si získali vynikajúcu reputáciu v odvetví a dôveru medzi novými aj starými zákazníkmi.